ترک بی ال و حقیقت بی ال

خطرات بی ال و ترک بی ال به نظر پاک - باید واقعیت ها رو دونست

گرایش به پسران همجنس

دلتونو به این خوش نکنید که طرف حساب شما پسران نه دخترا ! پسر میتونه از دختر هم بدتر باشه چون براحتی تو دسترس هستند و اینکه آدم راحت تر می بینشون. (منظورم تایید دختربازی نیست)

 


وقتی پسران گرایش جنسی  به همجنس (معمولا نوجوان)خود پیدا میکنن ، یه احساسی بشون دست میده ،کلا یه طوری میشن. میخوام بگم یه طورایی به جنس مخالف بی اهمیت میشن و فک میکنن اگه بخوان از پسرا فاصله بگیرن چی میشه، اصلا انگار نمیشه ، مثل اینکه نمیشه هوس به همجنس کنار گذاشته بشه ، انگار یه چیزی کم میشه.

کلا در گرایش به همجنس این تصور و خیال است که لذت بخش میباشد و واقیت موضوع به هیچ وجه اونطور که به نظر میرسه نه تنها لذت بخش نیست بلکه افسرده کننده و نابود کننده روح آدمی است و وقتی با کسانی که دچار همجنس بازی هستند مصاحبه میشود یه نوع احساس پشیمانی و گناه و لذت نبردن تماشا میشه که البته سعی میکنن پنهان کاری کنن . در واقع لذتی که در این کار تصور میشه با لذتی که تجربه میشه زمین تا آسمون فرق میکنه چون اصلا مخالف فطرت آدمی هستش پس آدم یه طورایی سردم گم میشه  و فک میکنه لذت برده در حالی که نیازش تامین نشده و کلا از نظر روحی داغون میشه.

 


  فراموش نکنید اینگونه افکار مال وقتیه که هنوز گرفتار میل به پسر دارید فقط کافیه یه مدت فاصله بگیرید  و بگید من چرا خودمو با پسرا تلف کنم اونا فقط بچه ان .اصلا تو مردم هم زشته یه طوریه چون حالت طبیعی نیست حالت طبیعی گرایش به جنس مخالفه ( در اینجا اصلا منظور دختر بازی نیست ) .اگه یکم ازشون فاصله بگیرید(حتی نگاه شهوت آمیزو لمس کردن و ...) همه اون افکار بد و  اشتباه از ذهنتون پاک میشه و اصلا زندگیتون سالم میشه و لذت میبرید و میشید مثل اونایی که انگار آدم حسابی اند. اصلا از خودتون خوشتون میاد و اونوقته که می فهمید داشتید چیکار میکردید . از همین حالا توکل به خدا کنید و کنار بزارید .مطمان باشید که هیچ احساس کمبودی نمی کنید و تازه احساس غرور و مردانگی هم می کنید. و در کل به حس واقعی جوانی که نعمتی بزرگ از طرف خداست میرسید و میفهمید که جوانی چه فرصت بزرگی بوده  و هست که شما داشتید با چی نابودش میکردید پس تا دیر نشده اقدام کنید.

 


از حضور در مکانهایی که باعث تحریک میشه یعنی افرادی  در اونجا حضور داره که شما با دیدنشون

تحریک میشین دوری کنید حالا هر کجا که بخواد باشه چه جای خوب چه بد


 

یادتون باشه همینطور که به جنس مخالف نگاه نمیکنید به جنس موافق هم نباید نگاه شهوت آمیز کنید و یادتون باشه که نگاه شهوت آمیز و محرک در هر صورت حرام است  و پسرو دختر نداره .

+ نوشته شده در  شنبه ۱۳۹۰/۰۴/۰۴ساعت 19:46  توسط ستاره امید  |